Войти

Войдите в свой аккаунт

Логин *
Пароль*
Запомнить

Інформація для тих, хто надає відпочинкові та туристичні послуги.


 

Послуги фотографа

Відомо, що для кращої презентації власних послуг чи пропозицій необхідно надати фотографії. Якщо у вас проблеми з фотографічним матеріалом, можемо у цьому посприяти. У вартість даної послуги входить

  • робота фотографа
  • транспортні витрати.

 


 

Послуги з написання огляду про ваші пропозиції

Для кращої презентабельності Вашої послуги чи пропозиції наявність розгорнутого матеріалу є саме те, що потрібно. Коли клієнт отримує детальний опис з фотографічним матеріалом, він вже не зможе Вам відмовити. Такий матеріал розміщуватиметься на сайті  у рубриці "Обзоры"

У вартість даної послуги входить:

  • робота журналіста
  • транспортні витрати
  • утримання перебування двох осіб на території вашого закладу протягом доби (у певних випадках тривалість може корегуватися)

 


 

Розміщення рекламних банерів на сайті

Для збілшення аудиторії, котра отримає інформацію про вашу пропозицію чи послугу, пропонуємо розмістити графічний банер у нас на сайті.


 

 

Розміщення пропозиції у категорії VIP-пропозиції

Розміщення Вашої пропозиції у даній категорії дає Вам можливість тривалий час перебувати зверху в переліку пропозицій, таким чином завжди перебуватти на виду у відвідувачів сайту.


 

Створення веб-сайтів туристичних обєктів

Якщо ви у своїй справі дійшли до моменту необхідності власного веб-ресурсу в інтернеті, ми спільно з нашим партнером студією SAMPLE-SOFT, готові посприяти у створені спеціалізованого сайту-візитки, який враховуватиме ваші маркетингові особливості.


 

+380 96 372 38 52vip.gif Рекомендованые предложения


karpatyturinfo