Увійти

Увідійть у свій аккаунт

Логін *
Пароль*
Запамятати

#NEWS - Івано-Франківськ

molniya1

Туристические новости Ивано-Франковска и региона

 • Котедж «Згарда» - новинка Каталогу

  zgarda_3

  Літо не за горами і Карпати особливо в такий час готові бачити гостей. Ворохта один з цікавих місць для відпочинку і відкритів. Отож у нашому Каталозі туристичних послуг нове поповнення – Садиба «Згарда».

 • У Карпатах активно цвітуть Крокуси

  DSC07263

  Крокуси чи як їх ще називають «Шафрани» є невід’ємним елементом ранньої весни у Карпатах. Цього року цвітіння цих квітів сталося календарно коректно тож насолодитися цією красою можна протягом першого весняного місяця. Процес цвітіння спочатку розпочинається на Закарпатті, потім Прикарпатті і уже скоро з таїнням снігів підніметься в гори.

 • Ведмеді не сплять - похід у гори може бути небезпечним

  vedmid

  Як повідомляють в НПП «Верховинському», що на Івано-Франківщині, аномально тепла погода яка панувала в Карпатах попередні тижні, призвела до процесів, що не відповідають календарній порі. Відтак через аномально теплу зиму прокинулися бурі ведмеді в НПП «Верховинському».

 • Новорічні та різдвяні тури у Карпатах від «Ворохта 365»

  ny1-570x542

  У цей не простий час таки відчути подих свята та дитинства сповна можна у Карпатах у туристичному комплексі «Ворохта 365». Саме в зимовий період тут дотримуються давніх гуцульських традицій, тут потужна зимова розважальна програма і що найголовніше це доступність такого способу перемикання від сьогодення.

  Як зазначають представники «Ворохта 365». Відпочинок у Карпатах узимку бездоганно підходить, щоб зустріти Новий рік. Із 27 грудня по 2 січня туристичний комплекс «Ворохта 365» запрошує на новорічний тур, що включає бенкет, насичену шоу-програму та екскурсії, походи, катання на лижах. Можна взяти участь у розіграші цінних подарунків.

  На Різдво в готелі співають унікальні гуцульські колядки, внесені до списку нематеріальної культурної спадщини України. У горах збереглися давні Різдвяні традиції, втрачені в сучасних містах. Головною стравою у Святвечір буде гуцульська кутя – з медом, маком та горіхами. На відпочинку в Карпатах узимку можна повністю відчути колорит народного свята.

  Святковим буде й тур з 10 по 16 січня. За давньою традицією, відзначаємо Щедрий вечір, або свято Меланки, і Старий Новий рік. Дівчата співають, ворожать, а хлопці на світанку посівають, щоб «у достатках і спокої других свят дочекати!».

  Усі дані щодо відпочинку в туристичному комплексі «Ворохта 365» можна отримати на офіційному сайті мережі 365: https://tur365.com.ua/novorichnyj-tur-vorohta-365/

 • На Франківщині зміни у русі приміських поїздів

  transport

  Як повідомляє Львівська залізниця, в зв’язку з ремонтом рухомого складу на деяких напрямках в найближчі дні очікуються зміни в роботі приміського транспорту. Варто зазначити що зміни торкнуться і туристичних напрямків.

 • На залізничних маршрутах до Карпат зміни

  transport

  З приходом осені на залізниці у напрямку до Карпат відбулися зміни, про які варто знати і враховувати при плануванні мандрівок у гори. Насамперед на пасажирів очікують деякі зміни та доповнення щодо розкладу руху поїздів. Зокрема поїзд №13\14 Київ-Солотвино зазнає певних трансформацій.

 • Стартують дитячі тематичні табори від турагенції Ростра

  tabir

  Як повідомляють  представники турагенції Ростра на власній офіційній сторінці, вони у повному робочому стані і готові впроваджувати тури як для дорослих так і для дітей. Зокрема на червень заплановані низка дитячих тематичних таборів, які будуть стартувати з 21 червня.

 • Стартуют детские тематические лагеря от турагентства Ростра

  tabir

  Как сообщают представители турагентства Ростра на собственной официальной странице, они в полном рабочем состоянии и готовы внедрять туры как для взрослых, так и для детей. В частности, на июнь запланирован ряд детских тематических лагерей, которые будут стартовать с 21 июня.

 • В Криворовне еще один музей

  kryvorivnya

  Как сообщает galka.ig.ua в легендарном гуцульском селе Криворовня должен появиться еще один музей. Там 1 марта состоится открытие музея известной гуцульской художницы Параски Плитки-Горицвит.

 • В Криворівні ще один музей

  kryvorivnya

  Як повідомляє galka.ig.ua у легендарному гуцульському селі Криворівня має з’явитися ще один музей. Там 1 березня відбудеться відкриття музею відомої гуцульської художниці Параски Плитки-Горицвіт.

 • Новый поезд «Львов – Тернополь – Черновцы – Коломыя»

  transport

  8 февраля в Укрзализныце на пресс-конференции сообщили, что с 28 февраля появится в ходу новый экспериментальный маршрут Львов-Коломыя, который будет курсировать по будням через Тернополь и Черновцы.

 • Новий поїзд «Львів – Тернопіль – Чернівці - Коломия»

  transport

  8 лютого в Укрзалізниці на прес-конференції повідомили що з 28 лютого з’явиться в ходу новий експериментальний маршрут Львів-Коломия, який курсуватиме по буднях.

 • Долина – краеведческий музей «Бойковщина» пополнил Каталог

  boykivshchyna_5

  Ну что в нашем каталоге туристических услуг новое пополнение: Краеведческий музей «Бойковщина» Татьяны и Емельяна Антоновичей.

 • Долина – краєзнавчий музей «Бойківщина» поповнив Каталог

  boykivshchyna_5

  Ну що у нашому Каталозі туристичних послуг нове поповнення: Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів.

 • Поезд «Сумы – Ворохта» – срок курсирования продлен.

  transport

  Как сообщает Укрзализныця курсирование дополнительного поезда № 259/260 Сумы – Ворохта продлено до 24 марта.

 • Поїзд «Суми – Ворохта» – термін курсування подовжено.

  transport

  Як повідомляє Укрзалізниця курсування додаткового поїзда № 259/260 Суми  - Ворохта подовжено до 24 березня.

 • К Верховине зовет усадьба «Полонина»

  polonyna-5

  Недавно усадьба «Полонина», расположенная в карпатском городке Верховина, обновила информацию в каталоге туристических услуг до актуальности текущего 2022 года.

 • До Верховини кличе садиба «Полонина»

  polonyna-5

  Нещодавно садиба «Полонина», що у карпатському містечку Верховина, оновила інформацію в Каталозі туристичних послуг до актуальності поточного 2022 року.

 • В Яремче планируют построить самое высокое смотровое колесо

  yaremche_koleso

  Один из развитых туристических городов Карпат снова готовит сюрприз для своих поклонников. Недавно в городке Яремче состоялись общественные слушания по сооружению в городе колеса обозрения высотой 65 метров.

 • В Яремчі планують спорудити найвище оглядове колесо

  yaremche_koleso

  Одне з найрозвинутіших туристичних міст Карпат знову готує сюрприз для своїх шанувальників. Нещодавно у містечку Яремче відбулися громадські слухання щодо спорудження у місті оглядового колеса висотою 65 метрів.

  .

vip.gif Рекомендованые предложения


karpatyturinfo