Увійти

Увідійть у свій аккаунт

Логін *
Пароль*
Запамятати

Нещодавно на сторінках туристичних видань з’явився анонс про відкриття на курорті Трускавець (10 червня) тематичного парку «Динопарк». Оскільки наш ресурс також поділився даним анонсом, тож уже на наступний день нашу команду накрила лавина дзвінків про те чи справді парк працює і як туди попасти. Згодом стало відомо що по запиту «Динопарк» Трускавець чомусь в пошуковиках наш номер телефону опинився у лідерах. Отож не довго думаючи 12 червня збираємо команду нашого порталу і разом з журналістами з інших видань вирушаємо на локацію для ознайомлення.

 

І так перше підтвердження інформації: «Динопарк» відкрився і працює уже у штатному режимі. Розташований він у північній частині курорту на розі вулиць Сагайдачного та Бориславська. Якщо простіше при в’їзді у Трускавець (з боку Львова, Дрогобича) на Дрогобицькому кільці повертаємо на перший зїзди (направо) і рухаємось окружною дорогою допоки зліва не побачимо вхід у «Динопарк». Орієнтири закинутий палац культури «Мир», і 18-поверховий хмарочос. Якщо ж ви уже відпочиваєте на курорті Трускавець, то орієнтуємось у центрі на приміщення Міської Ради. Звідтіля розпочинається вулиця Бориславська, якою підіймаємось до «Динопарку» - по ходу буде ліворуч.

Ну а тепер про враження від побаченого. Загалом сама атракція розташована під відкритим небом де по мережі дерев’яних алей можна прогулюючись роздивлятися доісторичних ящерів. Більшість скульптур у натуральну величину з елементами інтерактиву, тож не лякайтеся якщо динозавр почне махати хвостом або видавати звуки. Є й такі на яких можна покататися малюкам. Загалом «Динопарк» це не лише доісторичні ящери, це також багато тематичних фотозон та дитячих атракцій скажімо гойдалок, батутів і катання на механічних авто. Загалом виглядає так, що сама ідея парку заточена під розвиток експозицій, тому усе цікавіше напевно буде попереду.

Якщо розглядати «Динопарк» в контексті курорту Трускавець, очевидно він є позитивним явищем, адже тут зі сферою дозвілля завжди відчувається певна недостача. Поява розважальної атракції доповнює і розширяє можливості курорт, тому сподіваємося що поряд з дельфінарієм подібних атракцій буде з’являтися більше. Ну і на завершення додаємо прямий номер телефону гарячої лінії «Динопарку», з допомогою якого можна безпосередньо довідатися цінову політику, політику щодо прийому організованих груп, про пільги та інше: +380958670525. За фото підтримку спасибі проекту www.yarekfoto.co.ua

dyno 4

dyno 3

dyno 2karpatyturinfo