Ворохта
(UA) Волоспад Шипіт / {RUS} Водопад Шипот
(UA) Водоспад Кам'янка \ (RUS) Водопад Каменка
Автодорога Н-13
(UA) Гірська річка Черемош \ (RUS) Горная река Черемош
Озеро Синевир
tb.php?src=%2Fimages%2Fnews%2F2022%2Furych_tur1
вересня 28, 2022

Професійне свято відбулося у форматі часу

in Блискавка - NEWS by admin
Команда проекту karpatytur.info таку дату не могла обійти стороною, тож Міжнародний День Туризму вирішила відзначити відповідно до вимог часу. Відтак вчора 27 вересня з ініціативи Благодійного фонду «Опіка Майбутнього» ми долучилися до благодійного проекту щодо психологічної реабілітації дітей в період війни і разом з партнерами та дітьми-сиротами з Харкова вирушили в цікаву мандрівку. Детальніше>>
Увійти

Увідійть у свій аккаунт

Логін *
Пароль*
Запамятати

І ще про одну з важливих транспортних пам’яток Карпат та Закарпаття. Як повідомив на своїй офіційній сторінці у Фейсбук керівник громадської організації «Крізь гори» Олексій Любецький нарешті оновлено мапу технічного стану полотна Боржавської вузькоколійки. Цьому передувала велика робота з вивчення маршруту.

 

Цієї зими пан Олексій пішки пройшов весь шлях залізниці що дало можливість отримати неоцінену інформацію про загальний технічний стан. На основі таких даних створено мапу, яка з допомогою однодумців тепер оновлена до актуального стану.

Наявність такої карти буде дуже доречною після змін які очікують на Боржавську вузькоколійку. Сьогодні Закарпатська обласна рада має розглядати питання про передачу Боржавської вузькоколійки від Укрзалізниці у її власність. Висловлюємо щире сподівання що зміна власника стане каталізатором якісних змін зі збереження і відновлення ще однієї туристичної принади краю.

borjava trail

 karpatyturinfo