Ворохта
(UA) Волоспад Шипіт / {RUS} Водопад Шипот
(UA) Водоспад Кам'янка \ (RUS) Водопад Каменка
Автодорога Н-13
(UA) Гірська річка Черемош \ (RUS) Горная река Черемош
Озеро Синевир
tb.php?src=%2Fimages%2Fnews%2F2022%2Fny1-570x542
листопада 28, 2022

Новорічні та різдвяні тури у Карпатах від «Ворохта 365»

in # Новорічна колонка by admin
У цей не простий час таки відчути подих свята та дитинства сповна можна у Карпатах у туристичному комплексі «Ворохта 365». Саме в зимовий період тут дотримуються давніх гуцульських традицій, тут потужна зимова розважальна програма і що найголовніше це доступність такого способу перемикання від сьогодення. Як зазначають представники «Ворохта 365». Відпочинок у Карпатах узимку бездоганно підходить,… Детальніше>>
Увійти

Увідійть у свій аккаунт

Логін *
Пароль*
Запамятати

Луцьк уже не перший рік тримає лідерство щодо туристичного фестивального руху. Про проведення туристичного фестивалю «Вітрила Пригод» ми уже не раз розповідали. Цього року нажаль війна внесла корективи щодо проведення фестивалю. Та все ж організатори вирішили таки відзначити професійне свято і тим допомоги ЗСУ.

 

Тож 27 вересня у Міжнародний День Туризму творчий туристичний клуб «Ми» запрошує усіх своїх друзів, друзів фестивалю «Вітрила пригод» та прихильників туризму на творчу зустріч, яка має відбутися у Луцьку в приміщенні кіностудії «Волинь»  що на проспекті Волі 3. Початок о 18:00. Вхід – ваш благодійний внесок на підтримку Збройних Сил України.

Загалом у програмі передбачається виступ бардів, перегляди туристичних фільмів, розповіді мандрівників. Такий собі вечір спогадів. Насправді хотілося б також доєднатися до товариства, але очевидно зробимо це он-лайн оскільки трансляція також передбачена. Деталі на афіші.

turclubkarpatyturinfo