Увійти

Увідійть у свій аккаунт

Логін *
Пароль*
Запамятати

#NEWS - Новини сайту

 • Котедж «Згарда» - новинка Каталогу

  zgarda_3

  Літо не за горами і Карпати особливо в такий час готові бачити гостей. Ворохта один з цікавих місць для відпочинку і відкритів. Отож у нашому Каталозі туристичних послуг нове поповнення – Садиба «Згарда».

 • Ми готові розповісти про Вас

  infotour

  Наступна інформація саме для представників туристичної індустрії Карпатського регіону. Літній туристичний сезон в Карпатах таки буде реальністю. Як показав досвід попереднього року, відпочинок одна з тих не від’ємних складових, яка досі тримає нас в тонусі , дає можливість побороти розчарування та депресію і черпати енергію для досягнення здобутків та перемог. Тому наша з вами місія у ці нелегкі часи є надзвичайно відповідальною.

 • Різдвяно-новорічна колонка на karpatytur.info

  novyy_rik

  Життя триває як і ракетні обстріли, проте наша витримка потребує час від часу підзарядки, особливо у світлі відсутності світла. А от зустрічати Різдво та Новий Рік при свічках в Карпатах один з моментів продемонструвати ворогу що для нього відсутність людських благ, для нас насправді романтика з вогником надії у краще майбутнє. Тому традиційно розпочинаємо на нашому сайті роботу Різдвяно-новорічної колонки, у яку будемо збирати гарні пропозиції відпочинку у Карпатах та регіоні.

 • Професійне свято відбулося у форматі часу

  urych_tur1

  Команда проекту karpatytur.info таку дату не могла обійти стороною, тож Міжнародний День Туризму вирішила відзначити відповідно до вимог часу. Відтак вчора 27 вересня з ініціативи Благодійного фонду «Опіка Майбутнього» ми долучилися до благодійного проекту щодо психологічної реабілітації дітей в період війни і разом з партнерами  та дітьми-сиротами з Харкова вирушили в цікаву мандрівку.

 • З Міжнародними Днем Туризму!!!

  news

  Хоча в умовах війни здавалося б не до мандрів, та все ж і у сірі часи завжди знайдеться місце світлу. Маємо сподівання що цього року саме невеличкі але мандрівки у Карпати стали тою іскринкою світла, яка дала змогу не впасти духом і зарядитися  енергією для здобуття перемоги.

 • Новинки Каталогу – готелі «Джем» у Львові

  jam-kopernik_4

  Нещодавно Каталог туристичних послуг поповнили два готелі що у туристичному центрі західної України – Львові. Готелі з однаковою назвою «Джем» розташовані у самісінькому центрі міста.

 • Лідери переглядів на google map

  googlemap

  Нещодавно ми отримали цікаву статистику по переглядах фотографій наших мандрівок від всесвітнього сервісу google map. Готові оголоситу трійку лідерів.

 • Зареєстровано громадську організацію karpatytur.info

  karpatytur

  Нарешті сталося і через 9 років наш волонтерський інформаційно-туристичний проект отримав своє оф-лайн відображення. Саме так символічно Івана Купала у місті Львові зареєстровано громадську організацію karpatytur.info.

 • Новинки каталогу – відпочинок на Рахівщині

  budynok_rahiv_1

  Чергове поповнення Каталогу туристичних послуг пропонує для туристів цікавий і цілком доступний відпочинок у Карпатах на Гуцульщині з елементами морського відпочинку. «Гірський будинок серед мальовничої природи Карпат» саме так позиціонують його господарі, розташований у селі Косівська Поляна, що поряд біля закарпатського міста Рахів.

 • Новинки каталога – отдых на Раховщине

  budynok_rahiv_1

  Очередное пополнение Каталога туристических услуг предлагает для туристов интересный и доступный отдых в Карпатах на Гуцульщине с элементами морского отдыха. «Горный дом среди живописной природы Карпат» именно так позиционируют его хозяева, расположенный в селе Косовская Поляна, что возле закарпатского города Рахов.

 • Karpatytur.info долучається до захисту пам’яток культури, архітектури та історії

  -скансен

  7 квітня відбулась онлайн конференція на тему «Методи та способи захисту історичних пам’яток, пам’яток культури та архітектури у форматі «скансен» в умовах війни». Головною метою конференції було напрацювання пропозицій щодо захисту музею народної архітектури та побуту «Шевченківський гай» що у місті Львів. Організаторами конференції виступили благодійний фонд «Опіка Майбутнього» та інформаційно-туристичний ресурс Karpatytur.info.

 • Karpatytur.info приобщается к защите памятников культуры, архитектуры и истории в период войны

  -скансен

  7 апреля состоялась онлайн-конференция на тему «Методы и способы защиты исторических памятников, памятников культуры и архитектуры в формате «скансен» в условиях войны». Главной целью конференции была разработка предложений по защите музея народной архитектуры и быта «Шевченкивскый гай» в городе Львов. Организаторами конференции выступили благотворительный фонд «Опика Майбутнього» и информационно-туристический ресурс Karpatytur.info.

 • В очікуванні перемоги та курортного сезону в Карпатах

  site

  Вітаємо усіх любителів Карпат. І хоча про відпочинок наразі рано говорити оскільки для досягнення перемоги треба ще багато працювати, та все ж наша команда переконані що перемога буде за нами. І тоді на відпочинок тільки в Карпати.

 • В ожидании победы и курортного сезона в Карпатах

  site

  И хотя об отдыхе пока рано говорить, поскольку для достижения победы нужно еще много работать, но все же наша команда убеждена, что победа будет за нами. И тогда для отдыха только в Карпаты.

 • Долина – краеведческий музей «Бойковщина» пополнил Каталог

  boykivshchyna_5

  Ну что в нашем каталоге туристических услуг новое пополнение: Краеведческий музей «Бойковщина» Татьяны и Емельяна Антоновичей.

 • Долина – краєзнавчий музей «Бойківщина» поповнив Каталог

  boykivshchyna_5

  Ну що у нашому Каталозі туристичних послуг нове поповнення: Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів.

 • К Верховине зовет усадьба «Полонина»

  polonyna-5

  Недавно усадьба «Полонина», расположенная в карпатском городке Верховина, обновила информацию в каталоге туристических услуг до актуальности текущего 2022 года.

 • До Верховини кличе садиба «Полонина»

  polonyna-5

  Нещодавно садиба «Полонина», що у карпатському містечку Верховина, оновила інформацію в Каталозі туристичних послуг до актуальності поточного 2022 року.

 • Вилла «Под Замком» в формате 2022

  pid_zamkom_1

  Вилла «Под Замком» на курорте Сходница недавно пополнила наш Каталог туристических услуг. Если планируете отдых в Сходнице – это один из универсальных способов посетить этот край в любой сезон.

 • Відпочинкова вілла «Під Замком» у форматі 2022

  pid_zamkom_1

  Відпочинкова вілла «Під Замком» що на курорті Східниця нещодавно поповнила наш Каталог туристичних послуг. Якщо плануєте відпочинок у Східниці – це один з універсальних способів як відвідати цей край у будь-який сезон.

vip.gif Рекомендованые предложения


karpatyturinfo