Войти

Войдите в свой аккаунт

Логин *
Пароль*
Запомнить


Место:

Тип предложений:

Виды сервиса:

gidy
Экскурсии \ Походы \ Гиды
5.0/5 rating 1 vote
Туристично Інформаційний Центр Замку Сент - Міклош
Туристично Інформаційний Центр Замку Сент - Міклош
Туристично Інформаційний Центр Замку Сент - Міклош
Туристично Інформаційний Центр Замку Сент - Міклош
recommend_new1
actual_low
 

Описание

Кожного дня ми з вами кудись спішимо, щось робимо розтрачуючи свій час тільки на роботу і в цій суєті забуваємо про відпочинок про своїх рідних і близьких людей не згадуючи що насправді життя коротке і часу у нас з вами не так уже і багато . Годі витрачати свій час тільки на роботу, потрібно інколи і відпочивати для того щоб не проґавити найяскравіші моменти свого життя які ми і так в будні дні не замічаємо . В сучасному світі зараз є багато можливостей організувати свій відпочинок – одним із таких можна назвати туризм. Ви спитаєте що таке туризм ? Де можна відпочивати ? Хто допоможе вам у виборі вашого відпочинку ? Тоді слухайте. Якби в давні часи існувало поняття «туризм», люди, напевно, назвали б його «восьмим чудом світу». І не безпідставно. Адже мало є в світі явищ настільки багатогранних, як туризм. Туризм – це система та форма використання вільного часу і за допомогою сфери послуг у подорожах, що поєднує відпочинок зі зміцненням здоров'я людини, підвищенням її загальної культури і освіти і справляє на неї виховний вплив, ефективний засіб пізнання, підвищення культурного рівня особистості. Чудова можливість відпочити від стихії шуму у великих містах, забути про проблеми , щоденні клопоти, забути про негаразди, і просто насолоджуватися природою в екологічно чистій місцевості та оздоровлюватися цілющими водами та чистим гірським повітрям. Ви можете долучитись до національної екзотики, етнографічних особливостей, відвідати унікальні пам'ятки дерев'яної архітектури та об'єкти, пов'язані з народними промислами - ткацтвом, вишиванням, гончарством, лозоплетінням, різьбленням по дереву, виноградарством, а також поринути в різноманітний світ життя . Приєднавшися до нас Ви отримаєте незабутні враження, адреналін та відпочинок. І у цьому вам зможуть допомогти спеціалізовані в цій сфері туристичні центри. В яких нададуть і допоможуть організувати відпочинок . Одним із таких і являється Туристичний Інформаційний Центр Замку Сент-Міклош в Чинадієві !!! У ньому вам зможуть допомогти організувати відпочинок враховуючи всі ваші побажання не зважаючи ні на що… Знайти його зможете за такими координатами : Туристичний Інформаційний центр “Сент-Міклош” Скиба Мирослава Телефон: +38 0501753087 Эл. Пошта : Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. Замок “Сент-Міклош”, вул. Волошина, 53 б, Смт. Чинадійово, 89640, Мукачівський р-н., Закарпатська обл. Яскравого сонця і яскравих вражень !Стоимость


 • услуги


Стоимость от:

0.00грн.

0.00грн.

  0.00грн.

  0.00грн.
 • Актуальность информации: 2015


Контакты

Контактное лицо: Мирослава
Телефон 1: +38 0501753087
Ул. Волошина
Чинадиево
Обл. Закарпатская
Сайт: http://stmiklos.org.ua
Задать вопрос

ЗАДАТЬ ВОПРОС НАПРЯМУЮ

--------------------------------------------

3 + 7 = ?

Поля, отмеченные звездочкой (*) обязательны.


Отзывы (2)

 • Виктор Р

  Виктор Р

  19 Август 2015 at 14:20 |
  Что это за место и стоит ли туда ехать? А то что-то слышал от знакомых. По карте смотрю, можно даже по дороге заскочить

  ответ

  • Yanko

   Yanko

   19 Август 2015 at 14:33 |
   Там класно! Був там 2 рази. Не пошкодуєте. Маю з чим порівняти, оскільки обїздив майже усі замки Закарпаття. В Сент-Міклош прикольно тим, що організатори екскурсій креативно підходять до своєї роботи. Мирославі окреме спасибі - як побачив її в середновічному вбранні, мало незакохався :)

   ответ

Оставить отзыв

Вы комментируете как Гость.


 

Высокая актуальность  *Информация в предложениях отдыха актуальна на текущий год
средняя актуальность  **Информация в предложениях отдыха - прошлогодняя, поэтому стоит уточнить данные по телефону
низкая актуальность  ***Информация устаревшая, поэтому все данные уточняем по телефону
undegroound ****Информация полностью устаревшая
recommend new1 **** Своеобразный "Сертификат доверия", который присваивается только тем, у кого наши представители побывали в гостях, и все видели своими глазами.

vip.gif Рекомендованые предложения


karpatyturinfo