Ворохта
(UA) Волоспад Шипіт / {RUS} Водопад Шипот
(UA) Водоспад Кам'янка \ (RUS) Водопад Каменка
Автодорога Н-13
(UA) Гірська річка Черемош \ (RUS) Горная река Черемош
Озеро Синевир
tb.php?src=%2Fimages%2Fnews%2F2023%2FDSC07263
березня 23, 2023

У Карпатах активно цвітуть Крокуси

in Блискавка - NEWS by admin
Крокуси чи як їх ще називають «Шафрани» є невід’ємним елементом ранньої весни у Карпатах. Цього року цвітіння цих квітів сталося календарно коректно тож насолодитися цією красою можна протягом першого весняного місяця. Процес цвітіння спочатку розпочинається на Закарпатті, потім Прикарпатті і уже скоро з таїнням снігів підніметься в гори. Детальніше>>
Увійти

Увідійть у свій аккаунт

Логін *
Пароль*
Запамятати

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Місто Львів, що у карпатському регіоні по істинні можна вважати містом фотографів, адже усе середмістя це суцільна фотографічна локація. Тож і існування спец музеїв на фотографічну тематику – тут явище природнє. Наразі нам відомо уже про два фото музеї,  а також є окремі фотоекспозиції. Проте сьогодні саме хотілося б поговорити про стаціонарні експозиції сталого типу.

 

Музей-кав’ярня кіно-фото техніки «Фіксаж»

Про перший музей довідались випадково відвідавши фотовиставку одного з наших партнерів. Розташований «Фіксаж» у середмісті на вулиці Князя Романа і органічно вписаний в ансамбль довколишніх споруд. Сам музей складається з двох рівнів: на першому функціонує повноцінна кав’ярня і експозиційний куток, а от найцікавіше криється на мінус першому рівні. Тут розмістився повноцінний музей фотографічної та кінознімальної техніки усіх періодів та епох. Експонатів дуже багато і без сумніву ви тут віднайдете те на чому вас фотографував дідусь чи тато.

Тривалий час даний музей виконував роль експозиційного центру для багатьох творчих фотографів, тож натрапити тут на чергову фотовиставку надзвичайно просто. Сьогодні кафе використовують місцеві фотографи для зустрічей, та для посиденьок.

DSC09654

DSC09650

 

Фото музей на Професорській 1

Історія цього музею давня, хоча як фізичне явище, він відкрився нещодавно у 2022 році. До цього він існував на паперах, на презентаціях, цікавих проектах, виставках. Тож експозиція музею збиралася не один рік. Сьогодні вона налічує чималу колекцію фототехніки, яку нарешті можна переглянути у стаціонарних умовах. Сам музей наразі розміщений у приміщенні Науково-технічної бібліотеки НУ «Львівська Політехніка». Головним ідеологом музею став фотограф, журналіст Роман Метельський, який є активним діячем також у сфері музейної справи.

З перших днів відкриття музею пан Роман його регулярно наповнює цікавим змістом та заходами. Тут відбуваються цікаві презентації, фотовиставки, перегляди стрічкових фільмів. Тому якщо ви турист-фотограф – відвідати цей музей буде двічі цікаво, адже саме тут ви якомога лише зануритесь в фотографічне життя Львова.karpatyturinfo